Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No:354 B.B 10 Kat 4 Daire 14 Kadıköy / İstanbul +90 533 027 99 31

Nova Juvena Face

 

 

Nova Juvena Face Tekniği, Op.Dr. Cem Payaslı’nın 15 yılı aşkın deneyimini, on binin üzerinde gerçekleştirdiği ameliyatlarını, tanınan/deneyimlenen el yeteneğini kombinleyerek uyguladığı gençleştirme tekniğidir.

Payaslı Klinik hastalarının en çok talep ettiği operasyonlardan daha genç bir yüz.

Nova Juvena Face nasıl doğdu?

Payaslı Klinik’e gelen değerli hastaların çoğu yüzleri için estetik ve cerrahi bir dokunuş arayışı içerisinde. Yıllar içinde Op.Dr. Cem Payaslı’nın gözlemlediği ise, ayrı ayrı yapılan cerrahi müdahalelerin, genellikle sadece o bölgeyi olumlu yönde değiştirdiği. Dokunulmayan, yalnız gene de dokunuşa ihtiyacı olan bölgeler ise diğer bölgelere oranlara dikkat çekici olarak kalıyor. Op.Dr. Cem Payaslı profesyonel anlamda gençliğin bütünsel olduğuna inanıyor yani bütünsel bir bakış açısı ile yüz gençleştirmeyi ele aldığımız zaman, ihtiyaca yönelik kombine edilmiş uygulamaların çok etkili sonuçlar doğuracağını düşünüyor. Bu doğrultuda,  yüz gençleştirmeyi ele aldığında, birden çok noktayı kişinin gençlikte en yakın haline paralel şekilde cerrahi olarak uyarladığımızda hem çok doğal, hem de gençlik adına muhteşem sonuçlar elde ediyoruz.

Nova Juvena Face nedir?

Deneyimlerin sonunda Op.Dr. Cem Payaslı’nın ulaştığı bu görüş ile beraber, normalde ayrı ayrı uygulanan birçok cerrahi müdahale bir araya getiriliyor ve tek ameliyatta birleştiriyor. Zamanla hangi metotların yüzün hangi noktalarda en iyi sonuçlar elde ettiğini çok iyi gözlemleyen Op.Dr. Cem Payaslı, yüzdeki her bir noktaya yapılması iyi ve uzun soluklu sonuçlar için uygulanması gereken teknikleri çok iyi biliyor.

Nova Juvena Face tekniğindeki, Op.Dr. Cem Payaslı’ya özel olan en kritik nokta ise küçükten büyüğe her bir cerrahi müdahale için en uygun yöntemin seçilip, uygulanması. Op.Dr. Cem Payaslı’nın değişimi arzu eden hastanın yüzündeki, daha genç bir görünüm için yeniden şekillendirilmesi gereken bölgeleri, çok çeşitli yöntemler ve cihazlarla cerrahi olarak yeniliyor.

Bu teknikte, tek bir ameliyatta, alın, şakak, yanak, çene, gıdı ve göz bölgelerinde gençliği hedefliyor. Nova Juvena Face tekniğinde, hastalarda en sıklıkla uygulanan sırasıyla izlenen cerrahi müdahaleler, üst ve alt göz kapağı ameliyatı, yüzde benim kişiye özel belirlediğim noktalara kişinin kendi yağı ile elde edilen yağ enjeksiyonu, alın, kaş ve yanaklar için yüz askısı ile yüz germe, gıdı ve çene bölgesinde gerektiğinde vazerlipo gerektiğinde enjeksiyon.

Nova Juvena Face kimlere uygulanabilir? Ameliyat süresi ve iyileşme süreci nasıl?

Genç ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen tüm kadınlara uygulanabilir. Ameliyat yaklaşık 2 saat sürüyor, 2 saatin ardından aynı gün hastanede kalınıyor. Her şey yolunda olduğu takdirde ertesi gün hasta taburcu oluyor. İyileşme süreci tam olarak 2 hafta iken, optimum sonuçları ise 3 ila 6 arasında alabiliyoruz.

 


    İletişim Formu