fbpx
Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No:354 B.B 10 Kadıköy / İstanbul +90 531 881 66 21

Meme Küçültme

Meme Küçültme

Meme küçültme operasyonu sadece estetik operasyon değil aynı zamanda ciddi bir sağlık sorunudur ; çünkü meme dokusu büyük olan kişilerde bel, boyun ağrıları duruş bozuklukları,meme altında pişiklere ve tahrişlere yol açar.

Meme küçültme işleminde amaç kişinin vucuduna uygun bir ölçüde yapmak ve estetik açıdan daha dik ve güzel görünüme kavuşturmaktır. Meme küçültme operasyonlarında hastalarımızın en büyük kaygısı ameliyat sonrasında memede oluşan izlerdir. Ancak zaman içinde bu izler kaybolduğu için memenin şekli izlerden daha önemlidir.Hastanın memesinin durumuna göre değişik teknikler kullanılabilir,operasyondan belirli bir süre sonra iz giderici kremler başlanarak,kalacak iz miktarı azaltılır...

Bu yöntem hastaların iz konusunda endişelerini en aza indirmektedir. Operasyondan belli bir süre sonra ize yönelik uygulanan tedavilerle daha da azalması sağlanır. Operasyon yaklaşık 2-3 saat sürmektedir,operasyon sonrasında kısa sürede sosyal yaşantınıza dönmeniz mümkündür.

1 hafta ağır kaldırmamalı ve araba kullanılmamalıdır. İşlemden hemen sonra yaklaşık 1 ay özel sutyen kullanılması şarttır.


İletişim Formu